Farebné sklá

Ponúkame lakované, farebné sklo Lacobel, alebo sklo so saténovou úpravou povrchu Matelac.

Vďaka svojim mimoriadnym vlastnostiam sú sklá LACOBEL alebo MATELAC najlepšou voľbou. Sklenené obklady a zásteny sú ekologické, navyše ich dizajn je vo veľkých formátoch pre ľudské oko príjemnejší a sú s údržbou neporovnateľne lepšie ako akékoľvek iné materiály. Jedine sklá LACOBEL vám doprajú jedinečnú výhodu ľahkej údržby.

Najskôr sa Lacobel sklo používalo primárne ako obklad kuchynských liniek, v súčasnosti je jeho využitie oveľa bohatšie. Vďaka jeho ľahkej údržbe, veľkoformátových rozmeroch a bezpečnosti, sa používa aj na obloženie stien, barových pultov, sprchových kútov, komerčných priestorov a pod. Pri rozhodovaní, aký materiál zvoliť do nového domu či rekonštrukcie, sklo by malo byť jasnou voľbou.

Farebné sklo LACOBEL nielen ako sklenené zásteny do kuchyne

Farebné sklo Lacobel predstavuje kvalitné lakované sklo so širokým rozsahom farebných prevedení. Vďaka výberu z 25 farieb sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Farebné sklo Lacobel je vhoné ako obloženie stien v kuchyni aj kúpeľní, na výrobu sklenenej pracovnej dosky, ako obklad kuchynskej linky alebo ako výplň interiérových dverí a iné interiérové sklo. 

Sklenené obklady Lacobel

Sklo Lacobel zosilňuje výraznosť farieb, vie sa hrať so svetlom a tieňom a preto je Lacobel vhodný pre vstavané skrine alebo ako obklad stien.

Ukážky našich realizácií

Vyžiadajte si

cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám