Farebné sklá

Ponúkame lakované, farebné sklo Lacobel, alebo sklo so saténovou úpravou povrchu Matelac.

Vďaka svojim mimoriadnym vlastnostiam sú sklá LACOBEL alebo MATELAC najlepšou voľbou. Sklenené obklady a zásteny sú ekologické, navyše ich dizajn je vo veľkých formátoch pre ľudské oko príjemnejší a sú s údržbou neporovnateľne lepšie ako akékoľvek iné materiály. Jedine sklá LACOBEL vám doprajú jedinečnú výhodu ľahkej údržby.

Najskôr sa Lacobel sklo používalo primárne ako obklad kuchynských liniek, v súčasnosti je jeho využitie oveľa bohatšie. Vďaka jeho ľahkej údržbe, veľkoformátových rozmeroch a bezpečnosti, sa používa aj na obloženie stien, barových pultov, sprchových kútov, komerčných priestorov a pod. Pri rozhodovaní, aký materiál zvoliť do nového domu či rekonštrukcie, sklo by malo byť jasnou voľbou.

Naša ponuka obsahuje aj farebné sklo Lacobel, ktoré je vynikajúcim riešením pre moderné a vkusné interiéry.

Farebné sklo Lacobel

Farebné sklo Lacobel predstavuje moderné riešenie pre vaše interiéry. Tento typ skla je vyrábaný pomocou procesu farbenia skla v rôznych farbách a následne ho pokrývame vrstvou lakovaného skla. Farebné sklo Lacobel má širokú paletu farieb, ktoré umožňujú vytvoriť vkusné a moderné interiéry, ktoré sa ľahko prispôsobia vašim požiadavkám. Farebné sklo Lacobel je ľahko udržiavateľné a ľahko sa čistí.

Farebné sklo LACOBEL nielen ako sklenené zásteny do kuchyne

Farebné sklo Lacobel predstavuje kvalitné lakované sklo so širokým rozsahom farebných prevedení. Vďaka výberu z 25 farieb sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Farebné sklo Lacobel je vhoné ako obloženie stien v kuchyni aj kúpeľní, na výrobu sklenenej pracovnej dosky, ako obklad kuchynskej linky alebo ako výplň interiérových dverí a iné interiérové sklo. 

Sklenené obklady Lacobel

Sklo Lacobel zosilňuje výraznosť farieb, vie sa hrať so svetlom a tieňom a preto je Lacobel vhodný pre vstavané skrine alebo ako obklad stien.

Ukážky našich realizácií

Vyžiadajte si

cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám