Interiérové sklo - výrobky zo skla pre Interiér / Exteriér

Sklo sprevádza človeka v interiéri už desaťročia. Je krásne a nadčasové. Možno ho dobre kombinovať takmer s akýmkoľvek materiálom. Pekne doplní aj priestory zariadené v starožitnom, modernom alebo provence štýle. Alebo jednoducho domov len presvetlí a odľahčí.


Interiérové sklo dokáže šetriť priestor no zároveň ho aj zútulňuje a zachováva presvetlenie priestoru. Základom pre výrobu interiérového skla je - bezpečnostné sklo s vysokou úrovňou odolnosti proti nárazom.

Z takéhoto skla je možné na mieru vyrobiť rôzne interiérové prvky ako sú sklenené sprchové kúty, sklenené dvere, steny, zábradlia, schody, obklady a veľa iného.

Interiérové sklo - žiadaný prvok interiéru

Sklo je stále častejšie používaným materiálom v interiéri, možno ho vhodne kombinovať a hodí sa pre rôzne štýly interiérov od tých moderných po rustikálne. Interiérové sklo je najžiadanejšie ako celosklenené dvere, deliace steny, zábradlia aj ako obklady a nábytkové doplnky.


Exteriérové sklo

Exteriérové sklo nájde svoje využitie komerčných priestoroch, ale aj v domácnostiach. V súčasnosti je sklo obľúbeným prvkom v stavebnej architektúre. Jeho prednosťami je to, že dokáže presvetliť priestor, izolovať hluk aj klímu. V neposlednom rade vám exteriérové sklo zaručí aj požadovanú bezpečnosť.
 
Obľúbené produkty našich zákazníkov sú sklenené markízy a pergoly, presklené balkóny či sklenené zábradlie a terasy.

Vykonáme zameranie a dodáme návrh riešenia. Vyrobíme sklenené výrobky na mieru a zaistíme montáž odborným pracovníkmi.

Naše realizácie

Vyžiadajte si

cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám