Sklené zásteny, obklady a zrkadlá

Sklené zásteny a obklady môžu byť vhodnou alternatívou k tradičným keramickým obkladom.

Sklené zásteny do kuchyne


Sklené zásteny v kuchyni nad pracovnou doskou sa vyhotovujú zo sklených tabúľ podľa vášho výberu. Moderné sú nielen jednofarebné plochy ale aj dekóry s rastlinnými motívmi alebo umelecké fotografie.
Našim zákazníkom ponúkame sklené zásteny do kuchyne, ich výrobu aj montáž. Našou prioritou je kvalita, preto vyrábame sklené zásteny výhradne z tvrdeného skla s tými najlepšími technickými vlastnosťami. Vyrábané zásteny sú veľmi odolné voči teplu, ktoré pri varení vzniká. Tvrdené sklo je veľmi pevný materiál, ktorý je prakticky nemožné rozbiť pri bežnej práci v kuchyni.


Sklené kuchynské zásteny ponúkajú viac než klasické obkladačky, jednou z výhod skleného obkladu je absencia špár. Sklené obklady tiež odrážajú svetlo z miestnosti na kuchynskú linku a presvetľujú pracovný priestor. Sklené zásteny v kuchyni výborne vyzerajú a ľahko sa čistia. Aj po rokoch ich farby žiaria.

Sklenené zásteny

Naše realizácie

Sklenené zásteny do kuchyne všetkých farieb a dizajnov

Veľkoplošný sklenený obklad za kuchynskú linku dodá
vašej kuchyni luxusný vzhľad.

Kuchynské sklenené obklady / zásteny dokážu urobiť aj z celkom obyčajnej linky mimoriadne štýlovú kuchyňu. Okrem toho, ich moderný povrch a vzhľad vám ušetria čas venovaný údržbe. Na výber je obrovské množstvo estetických dekorov.


Sklenené zásteny do kuchyne ponúkajú široké možnosti stvárnenia plochy za linkou. Dekorované grafosklo sa vyrába z bezpečnostného kaleného skla a je viacnásobne odolnejšie ako to nekalené. Fólia s požadovaným motívom sa umiestni pod sklenenú dosku a pri vysokej teplote sa s ňou spojí.

Zrkadlá na mieru

Zrkadlá môžu byť umiestnené do rámu alebo ako dekoratívne zrkadlá montované na mieru, opracované leštením alebo technológiou fazetovania zrkadiel.

Naše realizácie

Čo všetko našim zákazníkom ponúkame?

Zaoberáme sa aj zákazkovou výrobu a montážou sklenených obkladov do kuchýň aj kúpeľní. Obklady sú precízne vyrobené presne podľa potrieb zákazníka vrátane výrezov pre skrinky, vypínače či zásuvky.

Našou prioritou je kvalita, a preto vyrábame sklenené zásteny do kuchyne a sklenené obklady z odolného tvrdeného skla, ktoré je výnimočné svojimi najlepšími technickými vlastnosťami.

Vyžiadajte si 
cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám