Sklené zásteny, obklady a zrkadlá

Sklené zásteny a obklady môžu byť vhodnou alternatívou k tradičným keramickým obkladom.

Sklenené zásteny
Zrkadlo na mieru kúpeľňa zrkadlová stena

Sklené zásteny do kuchyne


Sklené zásteny v kuchyni nad pracovnou doskou sa vyhotovujú zo sklených tabúľ podľa vášho výberu. Moderné sú nielen jednofarebné plochy ale aj dekóry s rastlinnými motívmi alebo umelecké fotografie.
Našim zákazníkom ponúkame sklené zásteny do kuchyne, ich výrobu aj montáž. Našou prioritou je kvalita, preto vyrábame sklené zásteny výhradne z tvrdeného skla s tými najlepšími technickými vlastnosťami. Vyrábané zásteny sú veľmi odolné voči teplu, ktoré pri varení vzniká. Tvrdené sklo je veľmi pevný materiál, ktorý je prakticky nemožné rozbiť pri bežnej práci v kuchyni.


Sklené kuchynské zásteny ponúkajú viac než klasické obkladačky, jednou z výhod skleného obkladu je absencia špár. Sklené obklady tiež odrážajú svetlo z miestnosti na kuchynskú linku a presvetľujú pracovný priestor. Sklené zásteny v kuchyni výborne vyzerajú a ľahko sa čistia. Aj po rokoch ich farby žiaria.

Sklenené zásteny do kuchyne všetkých farieb a dizajnov

Veľkoplošný sklenený obklad za kuchynskú linku dodá
vašej kuchyni luxusný vzhľad.

Naše realizácie

Sklo za kuchynskú linku

Nenechajte svoju kuchyňu zapadnúť do šedého priemeru a povýšte ju z drevotrieskovej skladačky na nadčasový dizajnový celok! Sklo je ideálnym materiálom pre obklad kuchynskej linky.

Sklenené zásteny do kuchyne s grafikou

Každá kuchyňa sa stane vďaka sklu s grafikou jedinečným prvkom v interiéri. Výroba a inštalácia je riešená podľa dispozícií domu alebo bytu vrátane umiestnenia na kuchynskú linku na mieste. Zákazník tak neriskuje, že by vyrobené sklenené zásteny mali iné rozmery, než aké sú požadované pre osadenie za kuchynskú linku.

Kuchynské sklenené obklady / zásteny dokážu urobiť aj z celkom obyčajnej linky mimoriadne štýlovú kuchyňu. Okrem toho, ich moderný povrch a vzhľad vám ušetria čas venovaný údržbe. Na výber je obrovské množstvo estetických dekorov.

Sklenené zásteny do kuchyne predstavujú moderný a elegantný spôsob dekorácie interiéru. Sklenené zásteny sú vhodné nielen za kuchynskú linku, ale aj na akékoľvek iné obloženie. Každý vyrobený kus predstavuje originál zhotovený na mieru.

Sklenené zásteny do kuchyne ponúkajú široké možnosti stvárnenia plochy za linkou. Dekorované grafosklo sa vyrába z bezpečnostného kaleného skla a je viacnásobne odolnejšie ako to nekalené. Fólia s požadovaným motívom sa umiestni pod sklenenú dosku a pri vysokej teplote sa s ňou spojí.

Sklenené zásteny sú do kuchyne čoraz obľúbenejšie, pretože sú štýlové a praktické. Vyzerajú dobre a dajú sa ľahko čistiť. Niet pochýb o tom, že sklenená zástena v kuchyni je trendom, ktorý bude stále rásť. Sklenené zásteny do kuchyne neabsorbujú mastnotu a čiastočky jedla ako plastové zásteny. Sklenené zásteny sú k dispozícii v rôznych štýloch a farbách, takže si môžete nájsť ten, ktorý dokonale doplní dekor vašej kuchyne.

Čo všetko našim zákazníkom ponúkame?

Zrkadlá sú jednou z najobľúbenejších možností interiérového dizajnu pre akýkoľvek dizajn domu. VAK je sklárska spoločnosť, ktorá poskytuje zrkadlá na mieru, ktoré dodajú každému domu elegantný nádych. Naše profesionálne inštalované zrkadlá na mieru poskytujú vášmu domovu širokú škálu výhod a môžu pozdvihnúť vzhľad alebo veľkosť vašej miestnosti, okrem toho, že sú dekoračné a funkčné.

Zaoberáme sa aj zákazkovou výrobu a montážou sklenených obkladov do kuchýň aj kúpeľní. Obklady sú precízne vyrobené presne podľa potrieb zákazníka vrátane výrezov pre skrinky, vypínače či zásuvky.

Našou prioritou je kvalita, a preto vyrábame sklenené zásteny do kuchyne a sklenené obklady z odolného tvrdeného skla, ktoré je výnimočné svojimi najlepšími technickými vlastnosťami.

Zrkadlá na mieru

Ponúkame tiež rezanie zrkadiel na požiadavku zákazníka, zrkadlá môžu byť umiestnené do rámu alebo ako dekoratívne zrkadlá montované na mieru, opracované leštením alebo technológiou fazetovania zrkadiel. Realizujeme tiež celé zrkadlové steny.

Želáte si mať v kúpeľni veľké zrkadlo na mieru? Vyrábame zrkadlá na mieru, rovnako ako rôzne sklo v požadovaných veľkostiach. Vďaka prítomnosti našej modernej techniky a profesionálnych pracovníkov vám vytvoríme zrkadlo na mieru v čo najkratšej lehote na splnenie,  presne podla vašich očakávaní.

Bytové a obchodné zrkadlá

Vo VAK poskytuje na mieru vyrobené kúpeľňové zrkadlá pre domácnosti aj podniky. Naši odborníci na sklá vám zmerajú, vyrežú a nainštalujú zrkadlá na dotvorenie vášho konkrétneho priestoru. Ak o tom viete snívať, dokážeme to vytvoriť! Potrebujete nápady, poradíme vám!

Vyžiadajte si

cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám