Sklenené výrobky pre interiér z bezpečnostného skla

Sklo pred krb

Musíte riešiť problém rozbitého skla u krbových kachlí alebo krbovej vložky? Dodáme vám sklo do krbu na mieru.

Ponúkame sklo pred krb a sklo pod kachle mnohých tvarov a veľkostí. Sklá dodávame na mieru podľa vášho želania.


Žiaruvzdorné sklo - krby, kachle


Vyberať je možné toto sklo ako podložku pred alebo pod krb či krbové kachle, ale aj ako žiaruvzdorné sklo do dvierok krbov, krbových kachlí i kotlov. Sklo sa reže priamo na mieru otvoru dvierok.

Sklo pred krb

Ak chcete dať krbu osobný vzhľad, jednoducho si vyberte vlastné sklenené krbové dvere, ktoré ozdobia jednotku. Sklenené krbové zásteny či sklo pred krb použíté v interiéri aj exteriéri profituje z toho, že sklo je vyrobené z materiálov, pri ktorých je menej pravdepodobné, že sa poškodia, keď teploty stúpajú.

VAK ponúka na mieru vyrobené bezpečnostné sklo pred váš krb.  Naše bezpečnostné sklo je navrhnuté tak, aby odolalo vysokým teplotám. Ponúkame rôzne veľkosti a hrúbky, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám, a náš tím odborníkov vám môže pomôcť vybrať tú správnu možnosť pre váš domov. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o našich riešeniach z bezpečnostného skla na mieru!

Reklamné a informačné sklenené tabule

Potrebujete pridať praktické no k tomu dizajnové prvky pre váš interiér doma či v kancelárii? Sklenené magnetické tabule  vám tento problém vyriešia. Sú elegantné, štýlové a hlavne praktické. Do interiéru domu či kancelárie si môžete vybrať z viacerých farieb.

Sklené bytové doplnky

Sklenené doplnky do bytov, domov, kancelárií sa stávajú veľmi obľúbenými. Skrášlia každú domácnosť i kancelársky priestor. Sklenené police nie sú len designovým doplnkom, ale majú aj praktické vlastnosti.

Sklenené bytové doplnky a police na mieru sú moderným a elegantným riešením vášho úložného priestoru. Sklenené police vyrábame z tvrdeného bezpečnostného skla, ktoré je pevnejšie a odolnejšie ako bežné sklo. Sklenené police, vitríny a iné bytové doplnky zo skla sa vyrábajú na mieru, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám.

Sklené police sú veľmi vyhľadávaným  druhom políc. Tvar police môže splývať s okolím a je nenápadný, priesvitný. Hodí sa do moderných, elegantných priestorov a  dodá dôraz predmetom, ktoré sú na nej uložené.
Sklenené police sú  taktiež dôležitou súčasťou interiéru. Dopĺňajú celkový vzhľad interiéru a majú aj úžitkové vlastnosti, môžu slúžiť ako úložný priestor.

Moderné a elegantné riešenie vášho úložného priestoru. Ideálny produkt zo skla do vašej kúpeľne alebo kuchyne vyrobený presne na mieru.

Sklené police na mieru

Chcete poličku presne na mieru? Ako výrobca vám vyrobíme akékoľvek atypické sklenené police. Sklenené police môžete použiť kamkoľvek v interiéri domu či bytu ako odkladaciu plochu alebo dekoráciu. Výhoda sklenenej police je maximálna priepustnosť svetla a vzdušnosť.


Pre sklené police používame float sklo hrúbky 6 -  10 mm podľa použitia. Police sú vyrábané z tvrdeného bezpečnostného skla.

Ukážky našej práce

Vyžiadajte si

cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám