Sklenené bytové doplnky

Sklenené doplnky do bytov, domov, kancelárií sa stávajú veľmi obľúbenými. Skrášlia každú domácnosť i kancelársky priestor. Sklenené police nie sú len designovým doplnkom, ale majú aj praktické vlastnosti.

Sklenené police do interiéru

Sklenené police sú veľmi vyhľadávaným  druhom políc. Tvar police môže splývať s okolím a je nenápadný, priesvitný. Hodí sa do moderných, elegantných priestorov a  dodá dôraz predmetom, ktoré sú na nej uložené.
Sklenené police sú  taktiež dôležitou súčasťou interiéru. Dopĺňajú celkový vzhľad interiéru a majú aj úžitkové vlastnosti, môžu slúžiť ako úložný priestor.

sklenené police

 

Sklenené police sú moderné a elegantné riešenie vášho úložného priestoru. Ideálny produkt zo skla do vašej kúpeľne alebo kuchyne vyrobený presne na mieru.

Sklenené police na mieru

Chcete poličku presne na mieru? Ako výrobca vám vyrobíme akékoľvek atypické sklenené police. Sklenené police môžete použiť kamkoľvek v interiéri domu či bytu ako odkladaciu plochu alebo dekoráciu. Výhoda sklenenej police je maximálna priepustnosť svetla a vzdušnosť.

Pre sklenené police používame float sklo hrúbky 6 - 10mm podľa použitia. Police sú vyrábané z tvrdeného bezpečnostného skla.

Cenová ponuka - Bytové doplnky, sklenené police

Vyžiadajte si 
cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám