Priechodné sprchové kúty - sklenená stena do sprchového kúta

Najbežnejšie riešenia priechodných spŕch

Súčasným trendom sú otvorené sprchové kúty priechodné walk-in


Podoba sprchových kútov sa v posledných rokoch výrazne zmenila. Malé rohové typy vhodné do priestorovo menších kúpeľní doplnili veľkoryso riešené sprchové kúty s odľahčenou konštrukciou alebo v bezrámovom prevedení, a dokonca aj bez dverí.

Hitom posledných rokov sú otvorené sprchové kúty, ktoré nazývame priechodné walk-in. Tvorí ho stena do sprchového kúta zo skla, ktorá môže byť navyše v rôznych prevedeniach. Ich popularita stúpla natoľko, že sa rovnako ako dizajnové vane určené do priestoru stávajú súčasťou spální alebo otvorených apartmánov.

Bezdverové zásteny - WALK IN

Walk in sprchovací kút bez vaničky s vyspádovanou podlahou umožňuje veľmi elegantne farebne zjednotiť podlahu v celej kúpeľni. Vďaka transparentným skleneným plochám sa ešte umocní efekt voľného priestoru. Naše sklá majú navyše špeciálnu ochrannú vrstvu, ktorá zaisťuje maximálnu bezpečnosť.

Ukážky

Sprcha bez vaničky so sklenenou zástenou

Najmodernejším trendom sú sprchové kúty len so sklenenou zástenou a bez vaničky, len s odtokovým žľabom priamo v podlahe, označované ako walk in sprcha. Tu sa fantázii medze nekladú.

Na sprchovú zástenu walk in sa vždy používa kalené sklo o hrúbke 8 až 10 mm. Kalené sklo je až päťkrát odolnejšie voči nárazom do svojej plochy ako sklo obyčajné.

Ak máte predstavu o modernej sklenenej stene, vďaka ktorej kúpeľňa pôsobí vzdušným a presvetleným dojmom, je pre vás sprchová sklenená zástena walk in rozhodne tým pravým.

Realizácie ukážky

Potrebujete prechodný sprchový kút walk-in v neštandardnom rozmere, alebo do atypického priestoru? Máme pre vás riešenie. Prezrite si naše realizácie alebo nás rovno kontaktujte s vašimi predstavami. 


Vyžiadajte si

cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám