Sklenené sprchové dvere pre výklenkové sprchové kúty

Sprchové dvere otočné či posuvné pre výklenkové sprchové kúty nadchnú elegantným dizajnom s nádychom luxusu. Jednoduché otváranie a zatváranie dverí umožňuje otočný a posuvný systém, ktorý garantuje dlhú životnosť. Navyše sprchové dvere je možné veľmi ľahko udržiavať.


Najbežnejšie riešenia dverí výklenkových spŕch

Otočné

Pre sprchové kúty vo vyššom štandarde sú typické otočné dvere do sprchy. Sprchové dvere sa otvárajú von do priestoru, s ich veľkosťou je preto potrebné počítať pri plánovaní kúpeľne. Jednoduchosť tohto systému nedáva priestor komplikáciám.

Sprchové dvere zo skla

Elegantný dvojkrídlové sprchové dvere zo skla vás osloví svojím luxusným vzhľadom. Jednoduché otváranie a zatváranie každého krídla dverí poskytuje otočný systém s funkciou zdvíhania dverí, ktorý navyše garantuje dlhú životnosť. Sklenené krídlové dvere do sprchovacieho kúta poskytujú dostatok priestoru pre vstup. Ich inštalácia je možná ako na sprchovú vaničku, tak na dlažbu.

Posuvné

Do kúpeľní, kde zostáva málo miesta, sú najvhodnejšie posuvné dvere do sprchy. Nijako nezasahujú do priestoru kúpeľne a voda po nich steká do sprchovacieho priestoru, nehrozí teda odkvapkávanie vody na zem.

Ukážky

Vyžiadajte si

cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám