Posuvné sklenené dvere

Posuvné celosklenené dvere

Praktickosť a dizajn v jednom. Posuvné dvere sú riešením pre úzke priestory, v ktorých klasické otváranie dverí nie je žiadúce. V priestranných miestnostiach sú dominantou, ktorá vyjadruje originalitu ich majiteľa. Jedno- resp. dvojkrídlové varianty delia a zároveň prepájajú interiér v jeden harmonický celok. Z hľadiska funkcionality posuvné dvere je možné posúvať popri stene na hornej koľajnici alebo po zemi. Vyšší komfort poskytujú teleskopické, resp. automatické posuvné dvere.

Bežné posuvné dvere

+ Úspora priestoru

Jednoduchá manipulácia

Jednoduchá inštalácia

 

 

 

- Potreba bočného priestoru min. v šírke dverného krídla

Teleskopické posuvné dvere

Úspora priestoru

Komfort užívateľa

+ Menšie nároky na bočný priestor

 

 

 

Komplikovanejší systém a
tým aj vyššia cena

S posunom po zemi

Úspora priestoru

+ Elegantný dizajn systému

Staticky uložené na podlahe

 

 

 

Podlaha musí byť v rovine

- Potreba bočného priestoru pre uloženie dverného krídla min. v šírke dverného krídla

Nosná koľajnica na podlahe

Automatické posuvné sklenené dvere

Úspora priestoru

Úspory energie

Vysoká bezpečnosť

Vysoký komfort užívateľa

Tichý chod

 

- Cena

Odborná montáž pri elektroinštalácii

Celosklenené posuvné dvere sú atraktívnym a luxusným riešením Vášho interiéru, ktoré v ňom dokonale zachovajú svetlo a priestor. Posuvné sklenené dvere je možné dodať číre a mliečne, (tie dokážu dokonale rozptýliť svetlo), ale aj v rôznych farebných odtieňoch.


Celosklenené dvere môžete kombinovať s rôznymi systémami otvárania. Také posuvné sklenené dvere sú moderné a môžu plne nahradiť dvere drevené a nebudete mať žiadny problém zladiť ich so zvyškom interiéru, kde sa stretáva viac dekorov.

Posuvné sklenené dvere

Posuvné sklenené dvere poskytujú nové využitie priestoru. Posuvné dvere nahrádzajú klasické otočné dvere tam, kde na otváranie nie je dostatok miesta alebo tam, kde sa predpokladá, že dvere budú väčšinou otvorené

U nás môžete vyberať z veľkého množstva dizajnov, ktoré možno aplikovať do akéhokoľvek interiéru. Sklenené posuvné dvere sú neoddeliteľnou súčasťou modernej domácnosti - sklo je nadčasový dizajnový prvok. Naša spoločnosť vám dokáže vyrobiť posuvné dvere zo skla priamo na mieru.

Bezpečnostné kalené sklo

Na rozdiel od klasického skla sú sklenené dvere posuvné vybavené bezpečnostným kaleným sklom, ktoré vyniká svojou bezpečnosťou a rovnako tak aj vyššou pevnosťou. 

Kalené sklo je päťkrát odolnejšie voči nárazu ako sklo nekalené. Pri rozbití sa kalené sklo rozpadne na malé tupé úlomky, čím je minimalizované riziko poranenia. Celosklenené dvere sa uplatnia v priestore domácností, kancelárskych miestnostiach aj atraktívnych reštauráciách či baroch.

Možné konfigurácie:

Ukážky

Vyžiadajte si 
cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám