Izolačné sklo so zosilnenou tepelnou izoláciou

Izolačné sklo so zosilnenou tepelnou izoláciou TOPTHERM je moderné tepelnoizolačné sklo novej generácie s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami. Vnútorná tabuľa skla je v dvojskle nahradená sklom s nízkou hodnotou emisivity.

  • tepelnoizolačné sklá
  • Na povrchu skla je nanesená špeciálna vrstva oxidu kovu, ktorá odráža tepelnú energiu späť do miestnosti a tak zabraňuje jej úniku. Tým sa dosahuje výrazné zníženie hodnoty súčiniteľa tepla "k". Ďalšie zlepšenie tejto hodnoty je možné dosiahnuť výmenou vzduchu v dutine izolačného skla za plyn s nízkou tepelnou vodivosťou.
  • Vďaka tomu dosahuje izolačné sklo taký tepelnoizolačný účinok ako tridsať centimetrová tehlová stena. Priehľadnosť pritom zostáva úplne zachovaná. Aby sa docielilo viac funkčných či estetických vlastností tohto špeciálneho izolačného skla, je možné vonkajšie číre sklo nahradiť sklom protislnečným alebo bezpečnostným.
  • Izolačné dvojsklo Duterm Plus sa skladá z tzv. float Planibel TOP, výplň medzery medzi sklami je vzduch a Argón. Súčiniteľ prestupu tepla "k"W/(m2.K) 1,4 / 1,1

  • Na základe vašich požiadaviek vám bude spracovaný návrh pre tepelno izolačné sklá všetkých možných štandardných prevedeniach.

Cenová ponuka Tepelnoizolačné sklo
Meno:
E-mail:
Telefón:
Správa: