VAK LOGO

Dizajnové sklá

Sklo sprevádza človeka v interiéri už desaťročia. Je krásne a nadčasové. Možno ho dobre kombinovať takmer s akýmkoľvek materiálom. Pekne doplní aj priestory zariadené v starožitnom, modernom alebo provence štýle. Alebo jednoducho domov len presvetlí a odľahčí. Sklené sprchy, sklené dvere a steny, sklené zábradlia, sklené obklady a zrkadlá, markízy a iné dizajnové sklá vám vyrobíme namieru, presne podľa vašich predstáv.

Sklene_Zabradlie

Pozrite, čo spolu dokážeme vytvoriť

sklené zábradlie

sklené zábradlie

Sklená stolová doska

Sklená stolová doska

Sklená kuchynská zástena

Farebné zrkadlo

Zrkadlo

Sprchová zástena

Sklený prístrešok

Sklené poličky

Sklená strieška

Sklené schody

Sklená stena

stmievateľné sklá

Sklené dvere

Žiaruvzdorné sklo

Sklo pred kachle/krb

SKLENÉ SPRCHY

SKLENÉ DVERE

SKLENÉ STENY

SKLENÉ ZÁBRADLIA

SKLENÉ OBKLADY A ZRKADLÁ

ZASKLENIE TERASY

SKLENÉ MARKÍZY

SKLENÉ SCHODY A POCHÔDZNE SKLÁ

CELOSKLENÉ KONŠTRUKCIE

Sklenené steny

Interiér

Interiérové sklo dokáže šetriť priestor no zároveň ho aj zútulňuje a zachováva presvetlenie priestoru. Základom pre výrobu interiérového skla je  bezpečnostné sklo s vysokou úrovňou odolnosti proti nárazom.

Z takéhoto skla je možné na mieru vyrobiť rôzne interiérové prvky ako sú sklenené sprchové kúty, sklenené dvere, sklenené steny, sklenené zábradlia, schody, obkladyveľa iného.

Exteriér

Exteriérové sklo nájde svoje využitie komerčných priestoroch, ale aj v domácnostiach. V súčasnosti je sklo obľúbeným prvkom v stavebnej architektúre. Jeho prednosťami je to, že dokáže presvetliť priestor, izolovať hluk aj klímu. V neposlednom rade vám exteriérové sklo zaručí aj požadovanú bezpečnosť.

Obľúbené produkty našich zákazníkov sú sklenené markízy a pergoly, presklené balkóny či sklenené zábradlie a terasyVykonáme zameranie a dodáme návrh riešenia. Vyrobíme sklenené výrobky na mieru a zaistíme montáž odborným pracovníkmi.

Sklenené zábradlie na balkón matné sklo VAK

Dekoratívne a ornamentné sklá

ORNAMENTY

FAREBNÉ SKLÁ

ANTIREFLEXNÉ SKLO

STMIEVATEĽNÉ SKLÁ

MRIEŽKY

ČÍRE SKLO DIAMANT

Ukážky našich realizácií