VAK LOGO

Integrované tienenie
Vitriso

Vitriso® je obyčajné tienenie, premyslené úplne inak. Integrovaná tieniaca technika Vitriso® je na rozdiel od bežných žalúzií a roliet umiestnená vo vnútornom priestore okna alebo dverí – medzi sklami.

Vďaka tomu je dokonale chránená pred prachom, špinou a poveternostnými vplyvmi. Medzisklené žalúzie sa ovládajú bezdotykovo pomocou inovatívnych ovládacích systémov. Čo to znamená? Prakticky neobmedzenú životnosť a čistotu.

Integrovaná tieniaca technika Vitriso® narozdiel od bežných žalúzií výrazne obmedzuje rosenie skiel v interiéri. Svojimi vlastnosťami pomáha budovám spĺňať čoraz prísnejšie energetické štandardy.

Nový integrovaný tieniaci systém Vitriso® sme vyvinuli na báze viac ako 40-ročných skúseností nášho dodávateľa vnútorných komponentov ScreenLine®, ktorý je držiteľom mnohých patentov.

Integrované žalúzie majú nesporné výhody v tepelnej izolácii a v otázke čistenia a údržby.

Prečo si vybrať integrované tienenie vitriso?

Bezúdržbové

Ani neviete, že ich máte. Naše žalúzie, rolety alebo plisé nevyžadujú vôbec žiadnu údržbu. Zostanú navždy čisté a tiché.

Odolné proti poškodeniu

Jednoduchá matematika: nemôžete pokaziť niečo, čo sa nedá chytiť. Integrované tienenie sa ovláda bezdotykovo, jeho vnútro sa preto nemá ako pokaziť. Štandardne použité bezpečnostné sklo dodatočne chráni pred poškodením, alebo vandalizmom.

Chráni pred prehrievaním

Integrované žalúzie tvoria účinnú ochranu pred prehrievaním interiéru počas letných mesiacov. Môžu plne nahradiť exteriérovú tieniacu techniku.

Správna klíma

Všetko pre komfort vašej rodiny alebo zamestnancov: Tienenie Vitriso® prepúšťajú alebo izolujú teplo práve tak, ako v danej chvíli potrebujete.

Ohľaduplné k planéte

Váš domov však nemusí byť nepríjemne prehriaty ani nezdravo vychladený klimatizáciou: vyberte
si žalúzie, ktoré sa postarajú
o príjemnú reguláciu teploty bez extrémnych výkyvov.

Nerozkýve ich žiadna búrka

Počasie je čoraz divokejšie, ale to sa vás netýka: vaše žalúzie alebo rolety sú chránené pred silným vetrom aj inými rizikovými prejavmi počasia.

Žalúzie

Integrované žalúzie sú patentovaný tieniaci systém zložený z prekrývajúcich sa naklápacích lamiel, uložených vo vnútri izolačného dvojskla alebo trojskla.

Plisé

Tieniaci systém s horizontálne plisovanou látkou ktorého výkon z hľadiska ochrany pred slnkom je daný typom použitej látky.

Roleta

Riadiaci systém umožňuje zdvíhanie a spúšťanie rolety, jej zastavenie aj v medzipolohe za účelom nastavenia množstva svetla a úrovne súkromia.

Wawe

Nová clona ako systém integrovaného tienenia

Screen cloud

Integrované tienenie pre šikmé okná

Screen view

Riešenie schopné zlepšiť prácu zdravotníckych pracovníkov aj pohodlie pacientov.

Máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky?

Vyberte prosím o čo sa zaujímate: