VAK LOGO

Tepelná izolácia

s izolačnými sklami - TopTherm Plus (low-E)

Väčší komfort je v miestnosti dosiahnutý predovšetkým v blízkosti okna alebo napríklad v zimných záhradách. Povrchová teplota izbovej tabule skla v okne sa citeľne prispôsobuje izbovej teplote. Fenomén prúdenia studeného vzduchu sa v praxi eliminuje, čím sa výrazne zvyšuje tepelný komfort. Tvorba kondenzácie na izbovej tabule skla je tiež značne znížená.

Izolacne_sklo_Toptherm_VAK_2

Toptherm Plus

Pre komfort bývania a energetickú účinnosť na najvyššej úrovni.

Farebne neutrálny vzhľad s nízkou svetelnou reflexiou. Efektívnym využitím denného svetla a optimálnou tepelnou izoláciou je možné znížiť náklady na kúrenie a emisie CO2. Vďaka veľmi nízkej hodnote Ug len 0,52 W / m²K 1 sú tepelné straty znížené na minimum. Teploty tak zostávajú príjemné aj v zime. Vysoká svetelná priepustnosť (až 74%) zvyšuje pocit pohodlia a znižuje potrebu umelého osvetlenia.

TopTherm_porovnanie

Toptherm Plus Eclaz

Maximalizuje prestup svetla a zvyšuje solárne zisky, čím ideálne dopĺňa pasívne stavby.

Nová generácia nízkoenergetických izolačných skiel s vysoko výkonnými tepelnoizolačnými povlakmi s tepelným prestupom Ug len 0,52 W/m2k 1, účinne odrážajú teplo spať do miestnosti, sú maximálne transparentné pre prestup denného svetla a súčasne umožňujú dosiahnuť vysoké zisky zo slnečnej energie. ECLAZ je múdra investícia do energetickej úspornosti a vyššej kvality života.

Izolačné sklá s integrovanými žalúziami

Toptherm Plus Ultra

Jedno z najmodernejších tepelnoizolačných skiel. Ponúka najnižšiu možnú hodnotu koeficientu U, čím eliminuje zbytočné tepelné straty.

vysoký tepelnoizolačný výkon Ug až 0,46 W / m²K 1 poskytuje zvýšený tepelný komfort v blízkosti sklených výplní aj za extrémne studeného počasia. Predstavuje výraznú úsporu energie, zníženie nákladov na vykurovanie, vyšší komfort a tým prispieva k ochrane životného prostredia (znížením emisií CO2).

Presklenie terasy - VAK