VAK LOGO

Farebné sklá

Naša ponuka farebných skiel Lacobel a Matelac je široká a prispôsobiteľná vašim individuálnym požiadavkám. Ak hľadáte elegantné, moderné a funkčné riešenia pre vaše projekty, naše farebné sklá vám ponúkajú nekonečné možnosti.

Vďaka svojim mimoriadnym vlastnostiam sú sklá LACOBEL alebo MATELAC najlepšou voľbou. Sklenené obklady a zásteny sú ekologické, navyše ich dizajn je vo veľkých formátoch pre ľudské oko príjemnejší a sú s údržbou neporovnateľne lepšie ako akékoľvek iné materiály. Jedine sklá LACOBEL vám doprajú jedinečnú výhodu ľahkej údržby.

Najskôr sa Lacobel sklo používalo primárne ako obklad kuchynských liniek, v súčasnosti je jeho využitie oveľa bohatšie. Vďaka jeho ľahkej údržbe, veľkoformátových rozmeroch a bezpečnosti, sa používa aj na obloženie stien, barových pultov, sprchových kútov, komerčných priestorov a pod. Pri rozhodovaní, aký materiál zvoliť do nového domu či rekonštrukcie, sklo by malo byť jasnou voľbou.

Lacobel

Tento typ skla je vyrábaný pomocou procesu farbenia skla v rôznych farbách a následne ho pokrývame vrstvou lakovaného skla. Farebné sklo Lacobel má širokú paletu farieb, ktoré umožňujú vytvoriť vkusné a moderné interiéry, ktoré sa ľahko prispôsobia vašim požiadavkám. Farebné sklo Lacobel je ľahko udržiavateľné a ľahko sa čistí.

 

Farebné sklo Lacobel predstavuje kvalitné lakované sklo so širokým rozsahom farebných prevedení. Vďaka výberu z 25 farieb sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Farebné sklo Lacobel je vhoné ako obloženie stien v kuchyni aj kúpeľní, na výrobu sklenenej pracovnej dosky, ako obklad kuchynskej linky alebo ako výplň interiérových dverí a iné interiérové sklo. 

Matelac

Matelac na druhej strane ponúka matný povrch, ktorý dodáva priestoru sofistikovaný a moderný vzhľad. Svojím jemným matným efektom Matelac sklo zabezpečuje nižšiu reflexiu svetla a umožňuje zachovať súkromie. Táto voľba je ideálna pre oblasti, kde je dôležité minimalizovať odrážanie svetla, ako sú kancelárie, recepcie, či iné komerčné aj rezidenčné priestory.

LACOBEL T & MATELAC T

Lakované a matované sklo, ktoré je možné kaliť.

Ukážky našich realizácií