VAK LOGO

Sklené dvere

Sklenené dvere šetria priestor a ideálne sa hodia do malých bytov a kancelárií. Vo veľkých priestoroch zas tvoria zaujímavý harmonický prechod medzi jednotlivými miestnosťami. 

V posledných rokoch zažívajú sklené dvere skutočnú expanziu do interiérov moderného sveta. V spojení s ušľachtilými kovmi či exotickými drevinami pôsobia naozaj nevšedne a stávajú sa dominantami príbytkov aj firemných priestorov.

Sklenené dvere stúpajú na popularite, pretože už sa nemusíme obávať ich ľahkého rozbitia. Pevné tvrdené sklá sú v bežnej prevádzke takmer nerozbitné.

Sklene_dvere

Estetické a funkčné riešenie

Celosklenené dvere sú veľmi obľúbenou súčasťou interiérového dizajnu. Sú elegantné, štýlové a pôsobí veľmi luxusným dojmom. Sú obľúbené aj kvôli vlastnostiam, ktorými sa sklenené dvere odlišujú od všetkých ostatných dverí, teda priesvitnosťou alebo priehľadnosťou. Celkosklenené dvere na mieru VAK spájajú priestory. Celosklenené dvere priestory vášho bytu alebo domu navyše krásne presvetlia prirodzeným vonkajším svetlom.
Ak hľadáte atraktívne, špičkové riešenie dverí, ktoré je zároveň mimoriadne bezpečné, potom by ste mali uvažovať o celosklenených dverách na mieru od VAK. Celosklenené dvere sú ideálne pre firmy a domácnosti, ktoré chcú najnovšie technológie a elegantný vzhľad.

Výhody celosklenených dverí VAK

  • Exkluzívny a moderný vzhľad
  • Priehľadnosť sklenených plôch presvetlí interiér
  • Odolnosť voči mechanickému opotrebovaniu
  • Jednoduchá údržba a čistenie
  • Sklo nepoškodí vlhkosť ani rôzne teploty
  • Bezpečnostné sklo je nerozbitné
sklena stena

V skutočnosti je možné dosiahnuť mnohé výhody otvoreného pôdorysu so sklenenými dverami – to všetko za zlomok nákladov oproti múrom. Interiérové sklenené dvere v spálni alebo kancelárii môžu v skutočnosti pomôcť spojiť uzavretú miestnosť so zvyškom vášho obytného priestoru a môžu tiež vyzdvihnúť modernejší štýl v domácnostiach.

Zaoberáme sa výrobou a montážou sklených interiérových aj exteriérových dverí do štandardných drevených či kovových zárubní, stavebných otvorov, ale aj celosklenými konštrukciami. Všetky sklá určené pre výrobu dverí sú po opracovaní tvrdené. Týmto procesom sa päťnásobne zvýši pevnosť skla a podstatne aj jeho bezpečnosť.

Objavte krásu sklených dverí vyrobených presne podľa vašich predstáv

Keď neviete ako premeniť obyčajné priestory na výnimočné miesto – vyberte si sklené dvere. Okrem moderného dizajnu naviac prinášajú do bytu, rodinných domov a firiem aj ďalšie výhody. Oproti dreveným dverám sú sklené dvere odolnejšie voči bežnému opotrebeniu, presvetľujú a ponúkajú možnosť sa úplne odlíšiť. Ponúkame rôzne tepelne tvrdené sklá. V našej ponuke nájdete ako matné, tak aj číre prevedenie skiel, ale možné je tiež použiť sklá rôznych farieb, vzorov alebo ornamentov.

Celosklené dvere si nájdu uplatnenie ako dizajnový prvok interiéru, ktorý vám v priestore dokonale zachová prirodzené svetlo. Pôsobia veľmi jemne a svojou priehľadnosťou a vzdušnosťou otvárajú celý priestor. V prípade matného alebo farebného skla vytvorí optické oddelenie priestoru. Tieto dvere sa stávajú architektonickým prvkom a dokresľujú neopakovateľnú atmosféru nového interiéru. Zároveň sa vďaka použitiu kaleného skla vylučuje možnosť poranenia pri jeho prípadnom rozbití.

Sklenené steny a dvere
Sklenené dvere - VAK

Jednoduchá údržba bez obáv z rozbitia

Ľudia sú pri voľbe sklenených dverí pomerne opatrní. Obavy sú však zbytočné. Sklenené dvere a steny sa vyrábajú z bezpečnostného kaleného skla, ktoré je extrémne pevné. Kalené sklo tiež oveľa lepšie odoláva poškriabaniu než napríklad drevo.

Profesionálny prístup

Zameriame, navrhneme, vyrobíme a namontujeme sklené dvere na mieru. Používame kvalitné kovanie a bezpečnostné tvrdené sklo, ktoré je pri bežnom používaní takmer nerozbitné. 

Sklené dvere na mieru

Sklené dvere vyrábame presne podľa požiadaviek zákazníka, radi poradíme pri výbere správneho kovania a vhodného skla podľa aktuálneho vzorkovníka.

Sklené dvere s grafikou

Digitálne riešenia pre tlač umožňujú do skla vkladať akýkoľvek obrázok, dizajn alebo vzor s vynikajúcou presnosťou a ostrým rozlíšením. Táto úžasná technológia môže byť použitá na tlač čohokoľvek na sklo a to s dokonalou čistotou, od rodinnej fotografie až po maľbu, ktorá vytvára výrazy kultúry, identity a dekoratívneho dizajnu skla.

Podľa vašich predstáv

Celosklenené dvere vyrábame na mieru, a preto je možné ich prispôsobiť každému priestoru. Či už sa jedná o domácnosti alebo firemné priestory sú celosklenené dvere originálnou dizajnovou voľbou. Máte teda na výber  z akého skla budú dvere vyrobené, rôzne typy kovania aj spôsob otvárania dverí.

Ukážky našich realizácií