VAK LOGO

Sklené zábradlia

Sklené zábradlia predstavujú esteticky zaujímavý prvok, sú nenáročné na údržbu a vhodné do domácnosti, kancelárie aj verejných priestorov. Pre každú miestnosť sa nájde vhodný systém, ktorý bude štýlový, bezpečný a jednoduchý na inštaláciu. Sklo patrí medzi luxusné stavebné doplnky domácnosti a sklenené zábradlie je veľmi krásnym dizajnovým prvkom vášho schodiska, terasy či balkónu. Sklenené zábradlie je vhodné do interiéru aj exteriéru.

Sklenené zábradlie interiér VAK

Ak hľadáte zábradlie, ktoré je krásne a zároveň funkčné, mali by ste zvážiť sklenené zábradlie. Sklenené zábradlia sú špeciálne, pretože sa dajú prispôsobiť vašim špecifickým potrebám. Môžete si vybrať z rôznych farieb a štýlov a sú veľmi odolné. Skvele vyzerajú aj na balkóne či terase a skvele sa hodia k rodinnému domu či komerčnému objektu.

Dodajte vášmu domovu alebo firme extra nádych luxusu a bezpečnosti v podobe skleneného zábradlia. Sklenené zábradlia sú obľúbenou voľbou pre vnútorné aj vonkajšie schodiská, poskytujú bezpečnosť a sú elegantným doplnkom každého priestoru. Zábradlie môžete umiestniť na vnútorné schody vášho domova alebo kancelárie, alebo na balkón či terasu. V každom prípade si pri používaní schodov užijete zvýšenú bezpečnosť a dizajn.

Sklenené zábradlie na balkón matné sklo VAK

Sklenené zábradlie do exteriéru aj interiéru

Sklenené zábradlie v exteriéri aj interiéri ponúka nový rozmer vnímania celkového prostredia. Bezpečnosť a funkčnosť zábradlia zaručuje na mieru navrhnuté sklo a najvhodnejší spôsob uchytenia tak, aby spĺňalo sklenené zábradlie bezpečnostné normy a aby vám zabezpečilo súkromie a komfort. V mnohých rodinných, ale aj bytových domoch je možné vytvoriť zaujímavé schodisko. Moderné, vzdušné s použitím skla a nerezovej ocele. Sklenené zábradlie je neoddeliteľnou súčasťou moderných interiérov. Interiér dostáva vďaka sklenenému zábradliu úplne iný rozmer, je otvorený a dokonale presvetlený. Kladieme veľký dôraz na bezpečnosť, funkčnosť a životnosť zábradlia a v neposlednom rade aj na vzhľad a dizajn všeobecne. Sklenené zábradlie VAK všetky tieto kritériá spĺňa a je ideálnym riešením práve pre verejné priestory hotelových zariadení ale aj rodinné domy či firmy. Nenarušuje akúkoľvek koncepciu interiéru, je bezpečné najmä pre malé deti Dospelí návštevníci dozaista okrem praktickosti ocenia aj jeho pôsobivosť a krásu dizajnu, ktorú dotvára ušľachtilosť celého priestoru.

Sklenené zábradlie
na balkón a terasu

Ak hľadáte elegantný spôsob, ako dodať vášmu balkónu alebo terase nádych luxusu, zvážte inštaláciu skleneného zábradlia. Takéto sklenené zábradlie je vyrobené z vysoko kvalitného skla a je ideálne do priestorov, kde je dostatok slnečného svetla. Možno ich použiť aj ako vonkajšie sklenené zábradlie, ktoré je skvelé na pohľad nad záhradou alebo trávnikom.

Sklenené zábradlie na schody

Sklenené zábradlie na schody môžu byť použité ako krásny prvok vo vašej domácnosti alebo ako bezpečnostné opatrenie na schodoch. Pre domácnosti môže sklenené zábradlie na schody pridať ďalšiu vrstvu zabezpečenia. Pre kancelárie môžu poskytnúť atraktívnu konečnú úpravu vášho priestoru a urobiť ho užívateľsky príjemnejším. Trvanlivosť – Sklenené zábradlie na schody sa zvyčajne vyrába z tvrdeného skla, ktoré je mimoriadne trvácne a odolné voči poškodeniu. Tento typ zábradlia je tiež často atraktívnou možnosťou, pretože nevyžaduje žiadne iné špeciálne úpravy.

Sklenené zábradlie na schody VAK

Použitím skleného zábradlia docielite:

  • Ohromujúci dizajn.
  • Otvorenosť do akejkoľvek oblasti.
  • Vizuálne vačší priestor
  • Zlepšenie toku svetla.
  • Zmení vzhľad akejkoľvek miestnosti, kde bude zábradlie na schody nainštalované

Sklené zábradlie na mieru
od firmy VAK

Sklené zábradlie navrhneme na mieru podľa vašich želaní a vyrobíme z vysoko kvalitných materiálov. Zábradlie vám tiež nainštalujeme ako funkčný, bezpečný a súčasne vysoko estetický prvok pre akýchkoľvek priestor. 

Aj napriek tomu, že každá realizácia skleneného zábradlia je na mieru, naše ceny vás príjemne prekvapia. Požiadajte o kalkuláciu zdarma.

Ukážky našich realizácií