VAK LOGO

Vaňové zásteny zo skla na mieru

Vaňová zástena zo skla na mieru predstavuje priestorovo úsporné riešenie, ktoré z vašej vane urobí funkčnejší prvok. Sklenené zásteny pre vane sú pritom elegantné a polichotia každej kúpeľni.

Vaňová zástena na mieru - VAK

Varianty sklenej vaňovej zásteny

Vaňové zásteny sú neoddeliteľnou súčasťou každej kúpeľne, kam sa nezmestí samostatný sprchový kút. Pre výplň sa používa kvalitné bezpečnostné sklo. Vyberte si aj vy z širokej ponuky variánt sklenených vaňových zásten. Preskúmajte náš celý rad vaňových sprchových zásten a nájdite tú dokonalú pre vašu kúpeľňu, ktorú vám s radosťou vyrobíme na mieru. Je viacero druhov vaňovej sprchovej zásteny. Najbežnejšie možnosti sú nasledovné:

Vaňová zástena zo skla na mieru VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru - VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru - VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru - VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru - VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru - VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru - VAK
Sprchový kút a vaňová zástena zo skla na mieru - VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru VAK
Vaňová zástena zo skla na mieru - VAK

Kúpeľňa s vaňou a sprchou: vaňové zásteny

Vaňové zásteny predstavujú obľúbené a praktické riešenie do malej kúpeľne. Náš výrobný program zahŕňa jedno, dvoj aj viac-dielne zásteny, rovnako ako modely, ktoré umožňujú zabudovanie kompletnej vane sj so sprchovým kútom. Pretože sú vaňové zásteny je vyrábané v niekoľkých variantoch, je možné ich ľahko prispôsobiť potrebám zákazníkov.

Vaňová zástena zo skla na mieru

Sprchovanie vo vani je dobrou možnosťou pre každú kúpeľňu, v ktorej sa nenájde miesto pre samostatný sprchový kút. Aby ste zabránili pri sprchovaní vo vani menšej potope, môžete si zaobstarať veľmi praktickú vec - vaňovú zástenu. Sklenené vaňové zásteny sú nielen praktické, ale aj trendy! Vaňové zásteny možno umiestniť takmer na každú vaňu - obdĺžnikovú, rohovú aj asymetrickú, so správnym výberom vám ochotne pomôžu naši odborníci. Moderné vaňové zásteny sú veľmi elegantné a dobre sa udržujú. Vaňová zástena umožní pohodlné sprchovanie aj kúpanie bez obáv. Vaňová zástena môže byť určená pre inštaláciu na klasickú vaňu obdĺžnikového tvaru, alebo na asymetrickú vaňu do rohu kúpeľne.

Vaňové zásteny pevné sú ideálne do menších kúpeľní

Ak máte malú kúpeľňu a hľadáte pohodlné, multifunkčné riešenia, pevná vaňová zástena dokonale vyhovie vašim potrebám. Namontovaná na vani vytvára miesto na sprchovanie bez striekania vody po celej miestnosti.

Sklenené vaňové zásteny sú vyrobené na mieru, každá zástena môže byť vyrobená do akejkoľvek veľkosti alebo tvaru. Kompletné s tvrdeným sklom a dodávané s vysokokvalitnými pántami.

Prečo si vybrať sklenenú zástenu? Aby sa z vašej vane stal sprchovací kút

Sklenená zástena na vaňu vám umožňuje používať vaňu ako skutočnú sprchu, pričom obmedzuje striekanie vody a presakovanie počas sprchovania.

Vaňové zásteny

Existujú aj vaňové zásteny na celú vaňu – jedná sa o posuvné alebo otočné zásteny cez celú šírku vane. Naplno nahrádzajú sprchovací kút, čo je veľmi pohodlné. Základom je číre sklo. Vybrať si môžete aj dekoratívne skla s rôznymi štruktúrami. Či už hľadáte bezrámový sprchový kút alebo sklo na mieru navrhnuté na obvod vane či vaňovú zástenu, môžeme vám pomôcť vytvoriť dokonalý priestor.

Pevná vaňová zástena

Pevná zástena býva uchytená napevno do steny. Pevná vaňová zástena pôsobí elegantne a odľahčene, zvlášť ak zvolíte bezrámové prevedenie, pôsobí takmer neviditeľne.

Vaňová zástena dodá vášmu zážitku zo sprchovania vo vani pocit priestoru. Takáto vaňová sprchová zástena, ktorá sa môže pochváliť bezrámovým sklom a lubovoľnými upevňovacími prvkami, je nenápadným prvkom v každej kúpeľni. Štýlová vaňová zástena s pevným panelom je vyrobená z vysoko kvalitného tvrdeného skla a je ideálnym riešením pre sprchovanie vo vani.

Skladacia vaňová zástena

Skladacia zástena môže mať viacero dielov. Jej výhodou je, že sa dá rôznymi spôsobmi skladať a nebude vám prekážať pri vstupe do vane, pri kúpaní alebo jej čistení.

Posuvná zástena na vaňu

Veľmi elegantné a praktické spojenie výhod sprchového kúta a vane ponúka vaňová zástena. Vaňová zástena je vhodná aj do menších kúpeľní, ktoré nedovoľujú mať sprchovací kút aj vaňu na jednom mieste.

Aká je starostlivosť o vaňovú zástenu?

Aj keď z hľadiska údržby nepotrebujú veľa, sprchové zásteny do vane je potrebné pravidelne čistiť, aby sa neznečistili. Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je vaňovú zástenu po každom použití rýchlo zotrieť. Drahšie vaňové zásteny majú ľahko čistiteľný povlak, ktorý prácu ešte viac uľahčí. Pravidelné zotretie, pomôže udržať vašu kúpeľňu v špičkovom stave a vaša vaňová zástena bude dlhšie vyzerať úplne ako nová.

Ukážky našich realizácií

Sklenené zásteny na vaňu - Elegancia a funkčnosť pre vašu kúpeľňu

Sklenená zástena na vaňu prinesie eleganciu a funkčnosť do vášho kúpeľňového priestoru. Dokážeme vyrobiť zástenu na vaňu presne podľa vašich potrieb a predstáv. S rôznymi možnosťami výberu skla, vzorov a povrchových úprav vám garantujeme, že vaša sklenená zástena bude unikátna a dokonale zapadne do vášho interiéru. Naše vaňové zásteny sú vyrobené z najkvalitnejšieho tvrdeného skla, ktoré zaisťuje odolnosť a dlhú životnosť.  Ponúkame celý rad štýlov a povrchových úprav, z ktorých si môžete vybrať, takže si môžete nájsť perfektnú kombináciu pre dekoráciu vašej kúpeľne. Od číreho skla po matné alebo textúrované možnosti. Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac o našich službách a o tom, ako vám môžeme pomôcť s vašimi potrebami na výrobu skla a vaňových zásten.