VAK LOGO

Posuvné a skladacie sklené steny a dvere

Flexibilná sklená priečka s praktickým využitím. Mobilná sklená stena rýchlo a efektne prispôsobí miesnosť individuálnym potrebám užívateľa. V závilosti od typu zvoleného systému skladacia stena umožňuje interiéru doslova splynúť s okolitým prostredím. Funkčné možnosti umožňujú skladanie od jednotlivých panelov až po manipuláciu s ucelenými sklenými jednotkami, pričom zložené sklené panely sú umiestnené na bočnej strane alebo dokonca mimo systému v samostatnom odkladacom priestore.

Použitie posuvných a skladacích sklených stien

  • Presklenie širokých stavebných otvorov
  • Delenie konferenčných miestností
  • Výstavné priestory v obchodoch alebo showroomoch
  • Vstupy do obchodov v obchodných centrách
  • Uzatvorenie priestoru pred poveternostnými vplyvmi, pre reštaurácie s terasami
  • Presklenie zimných záhrad a iných nevykurovaných miestností v privátnom prostredí
  • Balkóny a lódžie v bytoch a domoch pri montáži na zábradlie

Posuvná sklenená stena - pridaná hodnota na terasu a balkón

S posuvnou presklenou stenou budete mať z terasy a balkóna úžitok po celý rok. Posuvná sklenená stena je dokonalým riešením aj v nepriaznivom počasí a používa sa aj ako ochrana pred vetrom a dažďom. Vaša terasa je úplne uzavretá a vy si môžete vychutnať ničím nerušený výhľad do vašej záhrady. Deliaca stena je dostupná aj ako stohovacia stena alebo ako skladacia posuvná stena.

Stohovacia stena na presklenie terasy

Stohovacia stena je systém sklenených posuvných stien, ktorý je okrem iného vhodný na použitie na balkónoch, terasách a verandách.

Jednoduché otváranie a údržba

Pretože zasklenie terasy je plne výsuvné, môžete sklenené steny kedykoľvek vysunúť a zložiť a nabrať čerstvý vzduch.

Zasklenie terasy

Nerušený výhľad, moderný dizajn, multifunkčnosť a vysoká bezpečnosť. Všetko v jednom.

Ak hľadáte jedinečný spôsob, ako dodať vášmu domovu extra detaily a charakter, zvážte zasklenie terasy na mieru. Navyše môže poskytnúť izoláciu a ochranu pred vonkajšími vplyvmi, takže si svoj vonkajší priestor môžete užívať po celý rok. Ak máte záujem o pridanie tohto typu skla do vášho domova, kontaktujte nás! Ak hľadáte jedinečný a pútavý spôsob, ako pridať do vašej reštaurácie, kaviarni, baru ďalšie miesto sedenie, zasklenie terasy môže byť dokonalým riešením. Je k dispozícii v rôznych štýloch, vyrobené presne na mieru pre daný priestor.

Ponúkame kompletnú realizáciu zasklenia terasy

Najčastejšie je používaný rámový posuvný systém s rámovým zasklením. Je určený pre dodatočné uzavretie pôvodne otvorených priestorov objektov (pre obvodové zasklenie terasy alebo zimnej záhrady). Slúži hlavne ako klimatická ochrana medzi vonkajším prostredím a priestorom, oddeleným od pôsobenia počasia a ochráni tak vnútorný priestor terasy proti nadmernej prašnosti, nežiaducemu hluku a vetru.

Presklenú terasu využijete po celý rok

Zasklenie terasy vám umožní jej využitie po celý rok. Posuvné zasklenie terasy vám umožní vychutnať si pozitíva aj otvorenej terasy.
Zasklenie terasy rodinného domu je možné využívať celoročne, a to nielen na oddych a na relaxáciu,či zimnú záhradu, ale môže ísť o reprezentatívne miesto, kde sa môžete po celý rok stretávať s priateľmi. V posledných rokoch takéto zasklenie terás obľubujú kaviarne, bistrá aj reštaurácie.

S terasovým zasklením od VAK si môžete terasu užívať po celý rok. Posuvné zasklenie je krásnym, útulným a praktickým riešením na zdobenie pergoly na terasu vidieckeho domu, kaviarne a reštaurácie. Terasové zasklenie dokonale chráni pred nepriaznivým počasím a hlukom z ulice, zónuje miestnosť a opticky ju rozširuje.

Bezrámové posuvné zasklenie terasy

  • ochrana proti poveternostným vplyvom
  • udržanie vnútornej teploty znižuje náklady na vykurovanie
  • zasklenie terasy umožní jej využitie po celý rok

Presklenie terasy realizované našou spoločnosťou

Jednou z našich kvalitných služieb je aj zasklenie lodžií, balkónov presklenie terasy posuvným systémom. Okrem toho, že sa jedná o kvalitný výrobok, patrí medzi výhody takéhoto typu zasklenia zateplenie priľahlých priestorov, ochrana proti hluku, prachu a dažďu.

Ukážky využitia posuvných sklených stien