VAK LOGO

Zasklenie terasy

Zasklenie terasy má viacero výhod, ktoré vám dokážu zlepšiť komfort a rozšíriť možnosti využitia terasy. Zasklenie terasy chráni pred dažďom, vetrom a snehom, čím umožňuje jej užívanie aj v nepriaznivom počasí. Poskytuje ochranu pred hmyzom a prachom, čím zaručuje príjemnejšie posedenie. Zasklenie umožňuje celoročné využitie terasy a predlžuje tak sezónu posedenia vonku.

Zasklená terasa sa stáva akýmsi predĺžením obývačky a umožňuje tak zväčšiť obytný priestor. Poskytuje príjemný priestor na relax, posedenie s hosťami, jedlo alebo trávenie voľného času. Neváhajte nás kontaktovať. Ponúkame kompletné služby od výroby až po samotnú inštaláciu profesionálnou technikou.

Posuvné alebo pevné sklenené steny pre vašu terasu

Význam zasklenia terasy sa teda spája s komfortom, funkčnosťou a estetikou. Zasklená terasa vám umožňuje užívať si posedenie vonku bez ohľadu na počasie a zároveň vám dáva príjemný a praktický priestor na relax a trávenie voľného času.

Dizajnové a praktické

Zasklenie terasy dodáva domu moderný a elegantný vzhľad. Ponúka širokú škálu dizajnových možností, čím umožňuje prispôsobenie vzhľadu terasy podľa vášho vkusu.

Sklenené steny v exteriéri na zasklenie terás a pergol

Zasklenie pergoly alebo terasy rozširuje úžitkovú plochu a tiež zvyšuje komfort obývanie týchto priestorov. Zasklený priestor tiež eliminuje hluk a prach z okolia. Vďaka zasklenej terase či pergole ich môžete využívať aj za nepriaznivého počasia, pretože ste chránení proti vonkajšiemu prostrediu.

Celoročné využitie terasy

V dnešnej dobe je trendom vonkajšie terasy využívať celoročne. Aby ste si mohli užívať tepelnej pohody aj v zimných mesiacoch, nezaobídete sa bez bočného zasklenia. Z otvorenej terasy sa môže jednoducho stať zimná záhrada.

Luxusné, napriek tomu výhodné presklenie terasy

Kvalitné presklené terasy sa radí medzi luxusné produkty Sú však výbornou investíciou, ktorá zásadne zhodnotí cenu nehnuteľnosti. Samozrejmým predpokladom je odolnosť a dlhá životnosť konštrukcie presklenej terasy, zasklenia aj doplnkov. Presklená terasa pritom vyžaduje minimálnu údržbu a tiež znižuje nároky na údržbu podlahy terasy.

Sklenené steny: posuvné alebo napevno

Svoju pergolu alebo terasu môžete zaskliť dvoma spôsobmi a to buď pevnou alebo posuvnou sklenenou stenou na mieru.

Sklenené steny sú v súčasnosti obľúbeným trendom v oblasti priestoru a môžu byť pevné alebo posuvné. Sklenená stena môže pozostávať buď z pevných alebo posuvných (skladacích) panelov. Môžu byť postavené ako pevná stena alebo pozostávajúca z pohyblivých panelov.

Ukážky našich realizácií