VAK LOGO

Nová sklenená zástena so zlatým kovaním vo vašej kúpeľni

Kúpeľňa je miestom relaxu a úniku od každodenného zhonu, a prečo by nemohla byť miestom luxusu a štýlu na najvyššej úrovni? Nedávno sme dokončili inštaláciu nádherného kúpeľňového klenotu – sklenej zásteny so zlatým kovaním. Pridáva elegantný a funkčný dotyk luxusu do kúpeľne a dáva nový význam slovu “kúpeľňový raj”.

Nová sklenená zástena so zlatým kovaním vo vašej kúpeľni - VAK

 

Zlaté kovanie: Symbol luxusu a elegancie

Zlaté kovania na tejto sklenej zástene predstavujú vrchol luxusu a elegancie. Ich zlatý lesk pridáva priestoru okolo vane jemný dotyk krásy. Zlaté kovania nie sú iba praktickým doplnkom, ale aj umeleckým dielom, ktoré zdôrazňuje váš vkus a štýl.


Priehľadné sklo: Otvorenosť a priestorovosť

 Sklenená zástena nezatvára priestor kúpeľne, naopak, dáva mu pocit otvorenosti a priestorovosti. Vďaka priehľadnému sklu môžete sledovať krásu vášho kúpeľného priestoru, zatiaľ čo si užívate pohodlie vo vani.


Táto sklenená zástena nie je iba o vzhľade, ale aj o funkčnosti. Pomáha udržiavať kúpeľňu suchšou počas sprchovania, zároveň pridáva luxusný nádych do každého kúpeľňového rituálu.

Inšpirujte sa našimi realizáciami

Chcete vidieť viac našich úspešných realizácií? Navštívte našu galériu a objavte, ako sme transformovali kúpeľne našich zákazníkov do miest luxusu a štýlu. Vaša kúpeľňa môže byť ďalším nádherným príkladom toho, ako spojiť krásu a praktickosť vo svojom domove.

Nebojte sa investovať do luxusu vo vašej kúpeľni. Sklenená zástena so zlatými kovaniami môže byť tým detailom, ktorý zvýrazní krásu tohto priestoru.