Sklo v interiéri

Sklo sprevádza človeka v interiéri už desaťročia. Je krásne a nadčasové. Možno ho dobre kombinovať takmer s akýmkoľvek materiálom. Pekne doplní napríklad byty zariadené v starožitnom, modernom alebo provence štýle. Alebo jednoducho domov len presvetlí a odľahčí.  • Interiérové sklo prevzdušní interiér, opticky zväčší malý priestor, najmä ak je na schodisku alebo na dverách. Ako dekorácia pôsobí elegantne a krehko, a to aj v podobe masívneho brúseného skla. Sklenené dizajnové steny a dvere umocnia štýlový interiér.
  • Prečo si sklo do interiéru zaobstarať?

  • Ide o skutočne univerzálny a variabilný materiál, ktorý presvetľuje aj opticky zväčšuje priestor. A vďaka kaleniu sa mechanická odolnosť skla znásobuje a jeho rozbitie alebo poškodenie je pri bežnom pohybe v interiéri takmer nemožné.
  • Dizajnové sklo do interiéru

  • Sklo ako také je dizajnovo čisté a veľmi nadčasové. Veľmi ľahko sa kombinuje s akýmkoľvek materiálom či farbou. Sklo, ktoré dodávame pre sklenené dvere, sklenené steny, sklenené priečky či deliace steny je vďaka novým technologickým postupom, ako je kalenie, ďaleko pevnejšie a možno ho radiť medzi sklá bezpečnostné.
  • Najpoužívanejším typom skla v interiéri je float (číre sklo). Môže byť využité na celosklenené dvere, celosklenené steny, zábradlia, pochôdzne sklo, stolové dosky, všade tam, kde je potrebné zachovať vzdušný a čistý priestor. Číre sklo môže byť dekorované rôznymi technikami, napríklad pieskovaním, gravírovaním či digitálnou tlačou.