Vaňové zásteny zo skla na mieru

Vaňová zástena zo skla na mieru predstavuje priestorovo úsporné riešenie, ktoré z vašej vane urobí funkčnejší prvok. Sklenené zásteny pre vane sú pritom elegantné a polichotia každej kúpeľni.

Najbežnejšie riešenia pre vaňu

Vaňové zásteny sú neoddeliteľnou súčasťou každej kúpeľne, kam sa nezmestí samostatný sprchový kút. Pre výplň sa používa kvalitné bezpečnostné sklo. Vyberte si aj vy z širokej ponuky variánt sklenených vaňových zásten.

Kúpeľňa s vaňou a sprchou: vaňové zásteny

Vaňové zásteny predstavujú obľúbené a praktické riešenie do malej kúpeľne. Náš výrobný program zahŕňa jedno, dvoj aj viac-dielne zásteny, rovnako ako modely, ktoré umožňujú zabudovanie kompletnej vane sj so sprchovým kútom. Pretože sú vaňové zásteny je vyrábané v niekoľkých variantoch, je možné ich ľahko prispôsobiť potrebám zákazníkov.

Vaňová zástena zo skla na mieru

Sprchovanie vo vani je dobrou možnosťou pre každú kúpeľňu, v ktorej sa nenájde miesto pre samostatný sprchový kút. Aby ste zabránili pri sprchovaní vo vani menšej potope, môžete si zaobstarať veľmi praktickú vec - vaňovú zástenu.

Sklenené vaňové zásteny sú nielen praktické, ale aj trendy! Vaňové zásteny možno umiestniť takmer na každú vaňu - obdĺžnikovú, rohovú aj asymetrickú, so správnym výberom vám ochotne pomôžu naši odborníci.

Moderné vaňové zásteny sú veľmi elegantné a dobre sa udržujú. Vaňová zástena umožní pohodlné sprchovanie aj kúpanie bez obáv. Vaňová zástena môže byť určená pre inštaláciu na klasickú vaňu obdĺžnikového tvaru, alebo na asymetrickú vaňu do rohu kúpeľne.

Sklá vaňovej zásteny

Existujú aj vaňové zásteny na celú vaňu - jedná sa o posuvné alebo otočné zásteny cez celú šírku vane. Naplno nahrádzajú sprchovací kút, čo je veľmi pohodlné. Základom je číre sklo. Vybrať si môžete aj dekoratívne skla s rôznymi štruktúrami

Pevná vaňová zástena

Pevná zástena býva uchytená napevno do steny. Pevná vaňová zástena pôsobí elegantne a odľahčene, zvlášť ak zvolíte bezrámové prevedenie, pôsobí takmer neviditeľne.

Skladacia vaňová zástena

Skladacia zástena môže mať viacero dielov. Jej výhodou je, že sa dá rôznymi spôsobmi skladať a nebude vám prekážať pri vstupe do vane, pri kúpaní alebo jej čistení.

Posuvná zástena na vaňu

Veľmi elegantné a praktické spojenie výhod sprchového kúta a vane ponúka vaňová zástena. Vaňová zástena je vhodná aj do menších kúpeľní, ktoré nedovoľujú mať sprchovací kút aj vaňu na jednom mieste.

Realizácie ukážky

Potrebujete vaňovú zástenu v neštandardnom rozmere, alebo do atypického priestoru? Máme pre vás riešenie. Prezrite si naše realizácie alebo nás rovno kontaktujte s vašimi predstavami.

Vyžiadajte si

cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám