Vaňové zásteny zo skla na mieru

Vaňová zástena zo skla na mieru predstavuje priestorovo úsporné riešenie, ktoré z vašej vane urobí funkčnejší prvok. Sklenené zásteny pre vane sú pritom elegantné a polichotia každej kúpeľni.

Najbežnejšie riešenia pre vaňu

Vaňové zásteny sú neoddeliteľnou súčasťou každej kúpeľne, kam sa nezmestí samostatný sprchový kút. Pre výplň sa používa kvalitné bezpečnostné sklo. Vyberte si aj vy z širokej ponuky variánt sklenených vaňových zásten.

Kúpeľňa s vaňou a sprchou: vaňové zásteny

Vaňové zásteny predstavujú obľúbené a praktické riešenie do malej kúpeľne. Náš výrobný program zahŕňa jedno, dvoj aj viac-dielne zásteny, rovnako ako modely, ktoré umožňujú zabudovanie kompletnej vane sj so sprchovým kútom. Pretože sú vaňové zásteny je vyrábané v niekoľkých variantoch, je možné ich ľahko prispôsobiť potrebám zákazníkov.

Vaňová zástena zo skla na mieru

Sprchovanie vo vani je dobrou možnosťou pre každú kúpeľňu, v ktorej sa nenájde miesto pre samostatný sprchový kút. Aby ste zabránili pri sprchovaní vo vani menšej potope, môžete si zaobstarať veľmi praktickú vec - vaňovú zástenu.

Sklenené vaňové zásteny sú nielen praktické, ale aj trendy! Vaňové zásteny možno umiestniť takmer na každú vaňu - obdĺžnikovú, rohovú aj asymetrickú, so správnym výberom vám ochotne pomôžu naši odborníci.

Realizácie ukážky

Vyžiadajte si 
cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám