Sklené zábradlia

Sklené zábradlia predstavujú esteticky zaujímavý prvok, sú nenáročné na údržbu a vhodné do domácnosti, kancelárie aj verejných priestorov. Pre každú miestnosť sa nájde vhodný systém, ktorý bude štýlový, bezpečný a jednoduchý na inštaláciu.

Ukážky

Sklo patrí medzi luxusné stavebné doplnky domácnosti a sklenené zábradlie je veľmi krásnym dizajnovým prvkom vášho schodiska, terasy či balkónu. Sklenené zábradlie je vhodné do interiéru aj exteriéru.

Ak hľadáte zábradlie, ktoré je krásne a zároveň funkčné, mali by ste zvážiť sklenené zábradlie. Sklenené zábradlia sú špeciálne, pretože sa dajú prispôsobiť vašim špecifickým potrebám. Môžete si vybrať z rôznych farieb a štýlov a sú veľmi odolné. Skvele vyzerajú aj na balkóne či terase a skvele sa hodia k rodinnému domu či komerčnému objektu.

Sklenené zábradlie do exteriéru aj interiéru

Sklenené zábradlie v exteriéri aj interiéri ponúka nový rozmer vnímania celkového prostredia. Bezpečnosť a funkčnosť zábradlia zaručuje na mieru navrhnuté sklo a najvhodnejší spôsob uchytenia tak, aby spĺňalo sklenené zábradlie bezpečnostné normy a aby vám zabezpečilo súkromie a komfort.

V mnohých rodinných, ale aj bytových domoch je možné vytvoriť zaujímavé schodisko. Moderné, vzdušné s použitím skla a nerezovej ocele. Sklenené zábradlie je neoddeliteľnou súčasťou moderných interiérov. Interiér dostáva vďaka sklenenému zábradliu úplne iný rozmer, je otvorený a dokonale presvetlený.

Kladieme veľký dôraz na bezpečnosť, funkčnosť a životnosť zábradlia a v neposlednom rade aj na vzhľad a dizajn všeobecne. Sklenené zábradlie VAK všetky tieto kritériá spĺňa a je ideálnym riešením práve pre verejné priestory hotelových zariadení ale aj rodinné domy či firmy. Nenarušuje akúkoľvek koncepciu interiéru, je bezpečné najmä pre malé deti Dospelí návštevníci dozaista okrem praktickosti ocenia aj jeho pôsobivosť a krásu dizajnu, ktorú dotvára ušľachtilosť celého priestoru.


Sklené zábradlie na mieru od firmy VAK

Sklenené zábradlie tvorí v dnešnej dobe elegantný doplnok bývania. Zaisťuje tiež bezpečnosť pri pohybe na schodisku alebo terase. Navyše celosklenené zábradlie prepúšťa viac svetla ako klasické zábradlia a tým zachová priestor schodiska presvetlený.

Sklo patrí medzi luxusné stavebné doplnky domácnosti a sklenené zábradlie je veľmi krásnym dizajnovým prvkom vášho schodisko, podesty alebo terasy či balkónu. Zábradlie je možné implementovať všade, kde bude zabezpečovať bezpečia pri pohybe.

  • Sklenené zábradlie navrhneme na mieru podľa vašich želaní.
  • Sklenené zábradlie vyrobíme z vysoko kvalitných materiálov.
  • Sklenené zábradlie nainštalujeme ako funkčný, bezpečný a súčasne vysoko estetický prvok pre akýchkoľvek priestory.

Celosklenená zábradlie - módny trend súčasnej architektúry. Dizajnové systém, sklenené zábradlie je možné inštalovať vo vonkajších aj vo vnútorných priestoroch. Sklenené zábradlie je možné kombinovať aj so sklenenými schodmi. Variabilita je takmer neobmedzené a zaručuje maximálne bezpečie. V prípade záujmu vás prevedieme celým procesom od výroby až po samotnú montáž.

Vyžiadajte si

cenovú ponuku

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám