VAK LOGO

Otočné sklené dvere

Klasika v modernom štýle. Dvere v zárubniach sú najbežnejším riešením, dizajnovo najčistejšie sú ale bezrámové sklené dvere.

Sklenené dvere do interiéru

Ide o luxusný interiérový prvok, ktorý do tmavých chodieb vnáša ľahkosť, denné svetlo a jas. Použité kalené sklo zaisťuje dostatočnú odolnosť a hlavne bezpečnosť dverí, čo umožňuje ich použitie aj v domácnostiach. Široký výber dizajnových rád kovaní splňa požiadavky bez ohľadu na smer otvárania (von, resp. dnu), orientáciu dverí (pravé, resp. ľavé), alebo použité zárubne (falcové, resp. bezfalcové).

Celosklenené dvere sú trendom súčasnej doby. Moderný dizajn, kvalita a bezpečnosť sú charakteristické znaky sklenených dverí. Celosklenené dvere sú úplne bezpečné vďaka tvrdenému sklu. Sklenené dvere v interiéri sú odolné voči nárazom a úplne vylučujú možnosť zranenia ostrými črepmi.

Moderné interiérové ​​celosklenené dvere sú obľúbené aj preto, že dodávajú nehnuteľnosti moderný a elegantný vzhľad. Pre majiteľov a realizátorov, ktorí chcú dať svojmu domovu čistý, moderný a ohromujúci vzhľad, sú sklenené dvere skutočne tým najlepším riešením. Celosklenené otočné dvere sa môžu otvárať smerom von, dovnútra alebo oboma spôsobmi.

Sklenené otočné dvere

Otváranie na jednu stranu, možno tak vyrobiť jednokrídlové aj dvojkrídlové sklenené dvere. Sklenené dvere otočné sú vhodné pre všetky zárubne (obložkové, oceľové aj hliníkové), dokonca možno použiť aj do čistých stavebných otvorov.

Ich výhodou je veľmi dobrá tesnosť pri zatvorení, bez problémov môžete otočné sklenené dvere použiť ako dvere do chodby, kúpeľne alebo spálne.

Ukážky sklených dverí v interiéri