VAK LOGO

Posuvné sklené dvere

Praktickosť a dizajn v jednom. Posuvné dvere sú riešením pre úzke priestory, v ktorých klasické otváranie dverí nie je žiadúce. V priestranných miestnostiach sú dominantou, ktorá vyjadruje originalitu ich majiteľa. Jedno- resp. dvojkrídlové varianty delia a zároveň prepájajú interiér v jeden harmonický celok. Z hľadiska funkcionality posuvné dvere je možné posúvať popri stene na hornej koľajnici alebo po zemi. Vyšší komfort poskytujú teleskopické, resp. automatické posuvné dvere.

Posuvné sklenené dvere vyrábame s rôznym typom posunu. Tlmený dojazd je samozrejmosťou. Do dizajnových interiérov môžeme ponúknuť sklenené dvere a steny s možnosťou použitia vlastného motívu. Celosklenené posuvné dvere od VAK, dopĺňajú luxusnú architektúru a vytvárajú čistý, moderný dizajn. Posuvné sklenené dvere sú dostupné vo všetkých veľkostiach pretože sa vyrábajú na mieru, tvaroch a materiáloch. Sú dobrou investíciou a dodajú vášmu modernému domovu krásu a hodnotu.

Celosklenené posuvné dvere sú atraktívnym a luxusným riešením Vášho interiéru, ktoré v ňom dokonale zachovajú svetlo a priestor. Posuvné sklenené dvere je možné dodať číre a mliečne, (tie dokážu dokonale rozptýliť svetlo), ale aj v rôznych farebných odtieňoch.

 

Celosklenené dvere môžete kombinovať s rôznymi systémami otvárania. Také posuvné sklenené dvere sú moderné a môžu plne nahradiť dvere drevené a nebudete mať žiadny problém zladiť ich so zvyškom interiéru, kde sa stretáva viac dekorov.

Posuvné sklenené dvere na mieru VAK

Posuvné sklenené dvere

Posuvné sklenené dvere poskytujú nové využitie priestoru. Posuvné dvere nahrádzajú klasické otočné dvere tam, kde na otváranie nie je dostatok miesta alebo tam, kde sa predpokladá, že dvere budú väčšinou otvorené. U nás môžete vyberať z veľkého množstva dizajnov, ktoré možno aplikovať do akéhokoľvek interiéru. Sklenené posuvné dvere sú neoddeliteľnou súčasťou modernej domácnosti – sklo je nadčasový dizajnový prvok. Naša spoločnosť vám dokáže vyrobiť posuvné dvere zo skla priamo na mieru.

Posuvné interiérové ​​sklenené dvere

Pre komerčné aj domáce nehnuteľnosti predstavujú sklenené posuvné dvere atraktívny doplnok do domácností, sú však aj praktické a pohodlné. Naše bezrámové posuvné sklenené dvere sú ideálne vnútorné dvere do každej miestnosti. Posuvné dvere sú rovnako efektné do kuchýň a obývačiek. To isté platí aj pre posuvné dvere do kúpeľne, no pri týchto dverách budete samozrejme vyžadovať viac súkromia.

Posuvné sklenené dvere na mieru VAK

Na rozdiel od klasického skla sú sklenené dvere posuvné vybavené bezpečnostným kaleným sklom, ktoré vyniká svojou bezpečnosťou a rovnako tak aj vyššou pevnosťou. 

Kalené sklo je päťkrát odolnejšie voči nárazu ako sklo nekalené. Pri rozbití sa kalené sklo rozpadne na malé tupé úlomky, čím je minimalizované riziko poranenia. Celosklenené dvere sa uplatnia v priestore domácností, kancelárskych miestnostiach aj atraktívnych reštauráciách či baroch.

Možné konfigurácie

Posuvné sklené dvere VAK

Vylepšite svoj súčasný domov modernými posuvnými sklenenými dverami

Posuvné sklenené dvere sú jedným zo spôsobov, ako rozjasniť váš domov, a to pomocou veľkých sklenených tabúľ, ktoré do vášho interiéru vnesú viac slnečného svetla. Posuvné sklenené dvere nielen zvýšia funkčnosť vášho priestoru, ale môžu tiež poskytnúť zmysel pre štýl. Ak chcete do svojej kúpeľne dodať nádych luxusu, posuvné sklenené sprchové dvere sú skvelou voľbou. Nielenže vám poskytnú viac priestoru, ale je ich možné na mieru prispôsobiť každému priestoru. Tieto dvere sa dodávajú v rôznych štýloch a dizajnoch a dajú sa prispôsobiť tak, aby dokonale zapadli do vašej kúpeľne. Navyše ponúkajú jednoduchý spôsob prístupu k vašej sprche bez toho, aby ste museli preliezať cez malý otvor. Posuvné sprchové dvere sú navyše neuveriteľne odolné, takže si môžete byť istí, že vydržia roky používania.

Ukážky posuvných sklených dverí v interiéri